У Північному Китаї в рамках боротьби з забрудненням повітря скорочують споживання вугілля Детальніше читайте на УНІАН: http://ecology.unian.

Про це повідомляє центр погоди "Фобос" з посиланням на провінційне управління з охорони навколишнього середовища.
Зазначається, що в провінції Хебей також були прийняті рішучі заходи зі скорочення виробничих потужностей у сфері виробництва заліза і сталі, цементу і скла, які використовують вугілля у великих обсягах і є головними джерелами забруднення повітря.
Дії провінції є частиною програми взаємодії у форматі Пекін-Тяньцзінь-Хебей, спрямованої на очищення повітря в регіоні.
На початку лютого цього року муніципалітети трьох регіонів також домовилися використовувати в дослідному порядку єдині стандарти класифікації попереджень про серйозне забруднення повітря, вести більш жорсткі обмеження та нормативи на діяльність промислових підприємств і розвивати транспортні мережі.
Забруднення повітря є серйозною проблемою в Китаї, особливо в північній частині країни. На думку експертів, основними причинами екологічної проблеми є використання вугілля та автомобільний транспорт.
Незважаючи на певний прогрес, результати, досягнуті в боротьбі з забрудненням повітря, все ж відстають від очікувань громадян. З настанням зимового сезону через збільшення викидів забруднюючих речовин і несприятливих для розсіювання шкідливих речовин погодних умов жителі регіону тричі страждали від тривалого густого смогу.
Детальніше читайте на УНІАН: http://ecology.unian.ua/reduction/1278822-u-pivnichnomu-kitaji-v-ramkah-borotbi-z-zabrudnennyam-povitrya-skorochuyut-spojivannya-vugillya.html01.03.2016 manyava 0

ТОП користувачів